Рубрики

Архив

Обменный сервис

Mukola.net

Лента новостей www.mukola.net
Николаевские Новости


Николаевские новости
Новости - Все регионы - Последние новости - Вести вашего города - VseVesti.com
 • Інформація про ліквідацію четвертої школи в Сумах виявилася фейком
  Сумська гімназія « Просперітас» , ініціатор відродження в Сумах старого корпусу колись реального училища, а нині четвертої школи, в зв’ язку з появою в соціальній мережі « інформації» про те, що залучення приватних інвестицій в цей проект призведе до того, що школа припинить своє існування, зробила наступну   заяву:

 • У Сумах відкрилась виставка авангардного живопису Валерія Шкарупи
  У Сумах  в Арт – просторі    « BUREAUART» на Воскресенській 3 липня  відкрилася виставка робіт  колишнього сумського, а нині київського   художника Валерія Шкарупи під назвою « Левкас. Середній формат»

 • в Кременчуцькій виховній колонії відбувся Фестиваль «Червона калина»
 • 9 книг видадуть за рахунок бюджету
  Ключове у поточному році засідання комісії з питань підтримки місцевого книговидання, яка діє при облдержадміністрації, відбулося вчора. Члени комісії підбили підсумки конкурсу рукописів місцевих авторів. Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА. Конкурс проводиться щороку з метою відкритого відбору творів для випуску друком у рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівської області. Видані книги згодом потрапляють до бібліотек, закладів освіти, науки та культури, інших установ, громадських організацій — задля задоволення потреб читачів, популяризації літератури і наукової думки Чернігівщини та підтримки комерційно не перспективного доробку місцевих авторів. Як зауважив голова комісії — директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван, — цьогоріч на конкурс надійшло 28 робіт проти 24 у 2017 році. Серед поданих матеріалів суттєво зросла частка творів наукового спрямування, а також лірики. Цьогоріч 9 робіт можуть бути видані коштом обласного бюджету. Черговість їх опрацювання і випуску визначили шляхом рейтингового голосування. Затверджено відповідний видавничий план: 1. «У проміжках дерев», автор – Михась Ткач; літературно-художнє видання (збірка оповідань); 2. «Чарує буйнава весна», авторка – Ганна Баран; літературно-художнє видання (збірка віршів); 3. «Чернігівське літописання XI – XIII ст.: ...

 • Тепер реєстрація державою дітей відбуватиметься, незалежно від їх статусу та походження
  Як інформує Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області, рівний доступ до ідентифікаційних документів і свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану є обов’язковою умовою визнання право суб’єктності особи, а також права на реєстрацію народження, відповідно до міжнародних стандартів у сфері прав людини.Багато представників ромської національності в Україні не мають ідентифікаційних документів і свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану, а отже позбавлені доступу до базових послуг, зокрема, у сферах комунального господарства, охорони здоров’я, працевлаштування та освіти.

 • Спортивний захід "Олімпійське літо" завітав до дитячого табору "Дніпровська хвиля"
  Днями всеукраїнський спортивно-оздоровчий захід "Олімпійське літо" завітав до дитячого табору "Дніпровська хвиля" Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, в якому відпочивають діти працівників закладу.Учасники заходу відвідали спортивну базу комунального закладу Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, де долучилися до майстер-класів з легкої атлетики та ознайомилися зі спортивними спорудами.

 • Очільник області передав відзнаки Мінагрополітики п’ятьом підприємствам Черкащини
  П’ять підприємств харчової та переробної галузі області отримали золоті медалі Міністерства аграрної політики та продовольства України – за результатами ХХХ Міжнародної виставки "Агро – 2018".Вона проходила в столиці з 6 по 9 червня. Загалом 22 підприємства Черкащини взяли участь у заході.

 • Після скандалу навколо Алеї Героїв ніхто не хоче братися за ремонт Альтанки
  Призначені на 2 липня торги на проведення реконструкції символу Сум   – Альтанки не відбулися через недостатню кількість учасників тендеру.

 • Мундіаль-2018. У мережі висміяли симуляції бразильської «зірки» Неймара (ВІДЕО)
  Нападаючий збірної Бразилії і французького ПСЖ Неймар вміє не тільки грати в футбол (причому добре грати, що підтверджується статусом самого дорогого футболіста світу – в 2017 році французький клуб заплатив за нього « Барселоні» 222 млн євро), але і володіє прекрасними акторськими даними, які частенько демонструє на футбольному полі, симулюючи травму.

 • У ЧНУ визначили кращу команду місяця (ФОТО)
  Визначено кращу команду червня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Нею стала баскетбольна збірна Черкаського національного.Нещодавно команда університету здобула 3 місце в Студентській баскетбольній лізі серед команд чоловіків.


Цитатник

Известные одесситы приняли участие в акции «Звонок Путину»:

 
«Владимир Владимирович, мы привыкли всё сдавать россиянам. Но только летом... и очень дорого».

Анекдоты недели

Поднимают цены на алкоголь, чтоб мы меньше пили. А цену на коммунальные услуги – чтобы мы меньше жили?
* * *
Если в мой дом вломятся грабители и станут искать деньги, я просто засмеюсь и поищу вместе с ними.
* * *
Стук в дверь.
— Кто там?
— Смерть.
— Ну и что?
— Ну и всё!
* * *
После пятидесяти жизнь толь­ко начинается, — подумал я и плеснул себе еще пятьдесят.

Вход

Сейчас на сайте

Сейчас 135 гостей онлайн